רשתות חברתיות

רשתות חברתיות כבשו את עולם הפרסום הדיגיטלי בשני העשורים האחרונים, בעלי עסקים רבים שואלים את עצמם שאלות מעין אלו אודות קידום עמוד פייסבוק וערוצי מדיה חברתית אחרים. אבל התשובה לשאלה "למה צריך קידום מדיה חברתית" מאוד פשוטה – בין אם תרצו או לא, הקהל שלכם נמצא ברשתות החברתיות. קידום עמוד פייסבוק עסקי (או קידום אינסטגרם, טוויטר וכו') הוא למעשה פרסום בחינם לקהל שמעוניין לשמוע אתכם, וכבר הביע עניין במוצרים שלכם. השאלה שעליכם לשאול עכשיו היא איזה ערוץ מדיה חברתית עליכם לקדם, ואיזה תוכן מתאים לערוץ הזה כדי להגביר מכירות?

עם כ- 2 מיליארד משתמשים, פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם. אפילו עם מגוון הרשתות החברתיות שקמו בשנים האחרונות (בראשן לינקדין ואינסטגרם), פייסבוק היא עדיין הרשת החברתית החשובה מכולן, בארץ ובעולם. מסיבה זו, פרסום בפייסבוק הוא אחד מערוצי השיווק המומלצים ביותר עבור כל עסק. הכוח הגדול של מערכת הפרסום של פייסבוק הוא פילוח מדויק באופן יוצא דופן של קהלי היעד שלהם יוצגו המודעות: המפרסם בוחר את גיל הגולש, מגדר, מקום מגורים, הפלטפורמה שבה יוצגו המודעות (סמארטפונים, מחשבים, טאבלטים), תחומי עניין, מצב משפחתי (הורים, מאורסים, וכו'), תחום עיסוק, ועוד שלל פרמטרים וכך מגיע ישירות לקהל היעד שמעניין אותנו ונחשוף לו את המודעה.

יש לכם מה לומר והלקוחות שלכם חייבים לשמוע את זה! קידום העמוד שלכם בפייסבוק עם Rainbow360 יאפשר לכם להעביר את המסרים הנכונים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. קידום ברשתות חברתיות: לדבר לקהל שלכם למה צריך קידום עמוד פייסבוק עסקי? או קידום עמוד אינסטגרם, טוויטר, או קידום ברשתות חברתיות באופן כללי? איך בעצם הופכים לייקים למכירות והכנסות?

יש לכם רעיון עסקי מבריק? רוצים להגביר נוכחות לעסק קיים? פיתוח אפליקציות עם Rainbow360 הוא הפתרון שחיפשתם: טובי המתכנתים ומומחי UX עובדים יחד על תכנות האפליקציה שלכם. אפליקציה לעסק? או אפליקציה שהיא עסק? קמתם באמצע הלילה עם רעיון מבריק שיכול להפוך לסטארטאפ? רוצים להגביר נוכחות ולפתוח אפשרויות חדשות לעסק שלכם? מה שאתם בעצם צריכים זה פיתוח אפליקציות. המפתחים שלנו בעלי ניסיון רב בפיתוח רחב היקף, גם פיתוח אתרים וגם פיתוח אפלקיציות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

    קשת של פתרונות פרסום דיגיטליים - תחת קורת גג אחת

    פרסום דיגיטלי מתחיל באסטרטגיה לאחר מכן מיתוג מוצלח, אנחנו נעניק לכם מעטפת פתרונות מלאה לפיתוח אתר אינטרנט מתקדם וקידומו, נעניק לכם פתרונות קידום ברשתות החברתיות השונות ויחד נשיג את המטרות אשר הצבנו יחדיו וכל זה בלוחות זמנים מהירים, שירות ויחס אישי לאורך כל הדרך