עם כ- 2 מיליארד משתמשים, פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם. אפילו עם מגוון הרשתות החברתיות שקמו בשנים האחרונות (בראשן לינקדין ואינסטגרם), פייסבוק היא עדיין הרשת החברתית החשובה מכולן, בארץ ובעולם.

מסיבה זו, קידום ממומן ופרסום בפייסבוק הוא אחד מערוצי השיווק המומלצים ביותר עבור כל עסק. הכוח הגדול של מערכת הפרסום של פייסבוק הוא פילוח מדויק באופן יוצא דופן של קהלי היעד שלהם יוצגו המודעות: המפרסם בוחר את גיל הגולש, מגדר, מקום מגורים, הפלטפורמה שבה יוצגו המודעות (סמארטפונים, מחשבים, טאבלטים), תחומי עניין, מצב משפחתי (הורים, מאורסים, וכו'), תחום עיסוק, ועוד שלל פרמטרים.

כל אלו מאפשרים פרסום מדויק, שיוצג רק ללקוחות פוטנציאליים איכותיים, בתקציבי פרסום אטרקטיביים במיוחד (החל משקלים בודדים ביום). ויודעים מה? הדבר המדהים הוא שכל התכונות האלו של פרסום בפייסבוק הן רק ההתחלה…

פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק

שיווק בפייסבוק: העוצמה האמיתית של הרשת החברתית

מעבר לפילוח קהלים ברמה מאוד גבוהה, קידום בפייסבוק מעניק למפרסם מגוון כלים עוצמתיים,
שרק מגבירים את האיכות והדיוק של הפרסום. בין אלו ניתן לציין:

-1-
שפע אפשרויות יצירת תוכן

מערכת הקידום הממומן  והפרסום בפייסבוק מציעה מגוון עצום של אפשרויות יצירת תוכן – מודעות בגדלים שונים, שילוב וידאו, מערכת ליצירת מצגות במהירות, קרוסלה שמציגה מספר תמונות בו זמנית, ועוד. המערכת אפילו מציעה תמונות איכותיות בחינם.

בעזרת פונקציות הרימרקטינג של פייסבוק תוכלו להציג מודעות בפני אנשים ספציפיים שכבר באו במגע קודם עם מודעות של מפרסם מסויים. כלומר, להציג מודעות ספציפית לאנשים שעשו לייק לפרסומים קודמים, גולשים שביקרו באתר הבית שלכם, אפילו לפרסם לגולשים שנמצאים ברשימות תפוצה מבוססות כתובות אימייל וטלפון.

-3-
ניתן לקדם באמצעות פייסבוק בלבד

עדיין אין לעסק שלכם אתר אינטרנט? כדאי שיהיה ואנחנו כאן לעזור לכם עם זה,כמו כן זה מאוד חשוב שיהיה לכם אתר אינטרנט עבור השיווק בפייסבוק, אך בכל זאת ניתן באמצעות מערכת הקידום הממומן של פייסבוק גם ללא אתר מציעה לכם מספר אפשרויות לאיסוף פרטי גולשים שמקליקים על המודעות שלכם, כמו טפסי יצירת קשר וקנבס מעוצב.

-4-
פרסום באינסטגרם

בשנת 2012 פייסבוק רכשה את אינסטגרם. מאז, קידום ממומן בפייסבוק הוא גם קידום ממומן באינסטגרם. בעת יצירת הקמפיינים, מפרסמים יכולים לבחור האם להציג את המודעות גם לגולשי אינסטגרם שמתאימים לפילוח. במילים אחרות, קידום בפייסבוק למעשה פותח בפני המפרסמים רשת חברתית נוספת שבה ניתן לקדם.

כל היתרונות האלו, ועשרות נוספים, הם למעשה העוצמה האמיתית של קידום ממומן בפייסבוק.

פרסום בפייסבוק עם Rainbow360: יותר פניות, יותר מכירות

פרסום בפייסבוק ושיווק בפייסבוק בפרט הוא אחד מתחומי ההתמקצעות שלנו ב- Rainbow360. מומחי הקידום שלנו מתפעלים מדי יום מגוון קמפיינים, עוקבים אחריהם וחותרים לשיפור מתמיד ביחס בין תקציב לתוצאות (ייצור לידים, מכירות ישירות, ועוד). כחלק מהשירות אנו פותחים ללקוח עמוד פייסבוק עסקי, מייצרים עבורו תוכן, ובונים אסטרטגיית שיווק בפייסבוק שפונה לקהל היעד באופן שמעודד הנעה לפעולה בתמהיל של קמפיין מיתוג או קמפיין לידים, אנחנו משלבים את הקמפיינים עם רשת האינסטגרם

אם גם אתם רוצים לעבוד עם המומחים המובילים בארץ לקידום ממומן ופרסום בפייסבוק, לראות יותר פניות ומכירות בפחות כסף, צרו אתנו קשר עכשיו.

פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק

היתרונות של Rainbow360

למה כדאי לכם לבחור בנו?

שירות ויחס אישי

במשרדינו דוגלים ומאמינים ששירות הוא מעל הכל, אנחנו נונתים יחס אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך מהשלב הראשוני.

חשיבה יצירתית

אנחנו מאמינים שיצירתיות זה לא רק עיצוב, יצירתיות באה לידי ביטוי בכל המחלקות שלנו הכל משלב התכנון והאסטרטגיה, תכנות ועוד

תכנון ואסטרטגיה

במשרדינו מאמינים בעבודה מסודרת ומאורגנת ע"י תכנון יסודי בשלב הראשוני של כל פרויקט, התאמת הפתרונות עבור כל עסק

ניסיון של שנים

לצוות שלנו יש לנו מוניטין וניסיון של עשרות שנים בתחום הדיגיטלי שאותו אנחנו חיים ונושמים יום יום

משיגים תוצאות

גולת הכותרת של הפרסום הדיגיטלי הוא הקידום והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות וזאת ההתמחות שלנו

כדי להתחיל קידום בפייסבוק עם המומחים של Rainbow360 השאירו פרטים