אפליקציה לעסק? או אפליקציה שהיא עסק?

קמתם באמצע הלילה עם רעיון מבריק שיכול להפוך לסטארטאפ? רוצים להגביר נוכחות ולפתוח אפשרויות חדשות לעסק שלכם? מה שאתם בעצם צריכים זה פיתוח אפליקציות.

אפליקציות הן התוכנות הקטנות שאנו מתקינים על הסמארפון דרך Google Play במכשירי אנדרואיד, או iTunes במכשירי אפל. בשנים האחרונות פיתוח אפליקציות הפך לאחד התחומים הכי חשובים בעולם העסקי. כמעט לכל חברה גדולה כבר קיימת אפליקציה: אפליקציית משלוחים לחברות מזון מהיר, אפליקציית ניהול חשבון לבנקים, ועוד. עסקים אלו הבינו שפיתוח אפליקציה יצור להם נוכחות על הסמארטפון של לקוחות, וירחיב את טווח השירותים שהם מסוגלים לספק.

במקביל, במרכז העשיה של חברות אחרות עומדת האפליקציה שפיתחו: Waze ו- WhatsApp הן רק שתי דוגמאות לחברות שעשו הון עצום באמצעות פיתוח אפליקציה אחת… האם גם הרעיון שלכם יכול להפוך לחברה ששווה הון עתק?

פיתוח אפליקציות

האקזיט מתחיל כאן: הדרך הנכונה לפיתוח אפליקציה

כדי להפוך רעיון טוב לאפליקציה מנצחת, במהלך הפיתוח חייבים לשים דגש על מספר גורמים:

-1-
תכנות ברמה גבוהה

חשוב לזכור שאפליקציה היא תוכנה לכל דבר. כדי שאפליקציה תעבוד היטב על כל סוגי המכשירים התכנות חייב להתבצע על ידי מתכנתים מקצועיים שעובדים עם שפות תכנות מתקדמות לאפליקציות, כמו Java, PHP, Swift, ועוד.

-2-
הכנה ל- ASO

כיום קיימות מיליוני אפליקציות אנדרואיד ומספר דומה של אפליקציות למכשירי אפל. כדי שהאפליקציות המובחרות יעלו בחיפושים, כבר במהלך הפיתוח יש להכין אותה ל- ASO, אופטימיזציית חנויות אפליקציות (App Store Optimization) – המקבילה בעולם האפליקציות לקידום אורגני (SEO). הכנה זו נעשית באמצעות פיתוח ברמה גבוהה, שילוב מילות מפתח בממשק האפליקציה, התיאורים שלה בחנות האפליקציות, ועוד.

-3-
חוויית משתמש (UX)

אחד הגורמים החשובים ביותר במהלך פיתוח אפליקציות הוא החוויה שהאפליקציה מעניקה למשתמש. פיתוח אפליקציות שנראות טוב, קלות לשימוש ומהנות יכול להיות מאתגר. ולכן חשוב שמומחה חוויית משתמש יהיה מעורב בפיתוח האפליקציה, בתכנות, בעיצוב, ובשאר השלבים.

פיתוח אפליקציות עם Rainbow360: נוכחות בכל סמארטפון

זקוקים לפיתוח אפליקציה ברמה גבוהה במיוחד? כזו שכוללת תכנות ברמה גבוהה, ממשק מרהיב ובסיס טוב לדירוג גבוה בחנות האפליקציות? בין אם אתם צריכים אפליקציה לאנדרואיד או אפליקציה לאייפון, ובין אם היא תשמש להרחבת הפעילות של עסק קיים או כדי לפתוח את הסטארטאפ שתמיד חלמתם עליו – המומחים של Rainbow360 כאן כדי לתת לכם פתרון מקיף ברמה הגבוהה ביותר.

הצוות שלנו כולל מומחי פיתוח אפליקציות ברמה הגבוהה ביותר בארץ אשר עברו דרך ארוכה בתחום פיתוח אתרים. אנחנו עובדים עם כל שפות התכנות החשובות ביותר בפיתוח אפליקציות (כולל PHP, Java, Swift), ומשקיעים מחשבה רבה במיוחד ביצירת ממשק משתמש שמעודד משתמשים לחזור לאפליקציה שוב ושוב לאורך תקופה ממושכת. כל אלו, בשילוב עם תוכן ברמה גבוהה ובדיקות איכות קפדניות מאפשרים לנו לפתח אפליקציות מצוינות, שמתאימות לעסקים או מיזמים מכל הסוגים.

כתיבת תוכן לאתרים
פיתוח אפליקציות

היתרונות של Rainbow360

למה כדאי לכם לבחור בנו?

שירות ויחס אישי

במשרדינו דוגלים ומאמינים ששירות הוא מעל הכל, אנחנו נונתים יחס אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך מהשלב הראשוני.

חשיבה יצירתית

אנחנו מאמינים שיצירתיות זה לא רק עיצוב, יצירתיות באה לידי ביטוי בכל המחלקות שלנו הכל משלב התכנון והאסטרטגיה, תכנות ועוד

תכנון ואסטרטגיה

במשרדינו מאמינים בעבודה מסודרת ומאורגנת ע"י תכנון יסודי בשלב הראשוני של כל פרויקט, התאמת הפתרונות עבור כל עסק

ניסיון של שנים

לצוות שלנו יש לנו מוניטין וניסיון של עשרות שנים בתחום הדיגיטלי שאותו אנחנו חיים ונושמים יום יום

משיגים תוצאות

גולת הכותרת של הפרסום הדיגיטלי הוא הקידום והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות וזאת ההתמחות שלנו

רוצים אפליקציה לעסק שלכם? עכשיו הזמן להתחיל פיתוח אפליקציות עם Rainbow360
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי