עם מליוני משתמשים, אינסטגרם היא הרשת החברתית מהמובילות בעולם. אפילו עם מגוון הרשתות החברתיות שקמו בשנים האחרונות (בראשן לינקדין ופייסבוק), אינטסגרם היא עדיין הרשת החברתית הטרנדית המובילה. אינסטגרם בתחילת דרכה הייתה זמינה בתחילת הדרך רק למשתמשי אייפון, ועם הזמן נכנסה גם לשוק מכשירי האנדרואיד בין השנים 2011-2012 וכך הפכה להיות נגישה לעוד מליוני משתמשים.

במהלך השנים חברת פייסבוק רכשה את אינטסגרם והפכה אותה לחלק בלתי נפרד מהרשת החברתית פייסבוק, עם השנים המודל העסקי של פייסבוק השתלב עם האינטסגרם והפרסום והשיווק לעסקים צבר תאוצה גם ברשת האינסטגרם וכיום ניתן לשלב את הפרסום באינסטגרם יחד עם קמפיינים משולבים בפייסבוק וכך להגיע לקהל היעד שלכם בצורה רחבה יותר.

כל אלו מאפשרים פרסום מדויק, שיוצג רק ללקוחות פוטנציאליים איכותיים, בתקציבי פרסום אטרקטיביים במיוחד (החל משקלים בודדים ביום). ויודעים מה? הדבר המדהים הוא שכל התכונות האלו של פרסום באינסטגרם  ובפייסבוק הן רק ההתחלה…

פרסום באינסטגרם

פרסום באינסטגרם: העוצמה האמיתית של הרשת החברתית

מעבר לפילוח קהלים ברמה מאוד גבוהה, קידום בפייסבוק מעניק למפרסם מגוון כלים עוצמתיים,
שרק מגבירים את האיכות והדיוק של הפרסום. בין אלו ניתן לציין:

-1-
שפע אפשרויות יצירת תוכן

מערכת הקידום הממומן  והפרסום בפייסבוק מציעה מגוון עצום של אפשרויות יצירת תוכן – מודעות בגדלים שונים, שילוב וידאו, מערכת ליצירת מצגות במהירות, קרוסלה שמציגה מספר תמונות בו זמנית, ועוד. המערכת אפילו מציעה תמונות איכותיות בחינם.

בעזרת פונקציות הרימרקטינג של פייסבוק תוכלו להציג מודעות בפני אנשים ספציפיים שכבר באו במגע קודם עם מודעות של מפרסם מסויים. כלומר, להציג מודעות ספציפית לאנשים שעשו לייק לפרסומים קודמים, גולשים שביקרו באתר הבית שלכם, אפילו לפרסם לגולשים שנמצאים ברשימות תפוצה מבוססות כתובות אימייל וטלפון.

-3-
ניתן לקדם באמצעות פייסבוק בלבד

עדיין אין לעסק שלכם אתר אינטרנט? כדאי שיהיה ואנחנו כאן לעזור לכם עם זה,כמו כן זה מאוד חשוב שיהיה לכם אתר אינטרנט עבור השיווק בפייסבוק, אך בכל זאת ניתן באמצעות מערכת הקידום הממומן של פייסבוק גם ללא אתר מציעה לכם מספר אפשרויות לאיסוף פרטי גולשים שמקליקים על המודעות שלכם, כמו טפסי יצירת קשר וקנבס מעוצב.

-4-
פרסום באינסטגרם

בשנת 2012 פייסבוק רכשה את אינסטגרם. מאז, קידום ממומן בפייסבוק הוא גם קידום ממומן באינסטגרם. בעת יצירת הקמפיינים, מפרסמים יכולים לבחור האם להציג את המודעות גם לגולשי אינסטגרם שמתאימים לפילוח. במילים אחרות, קידום בפייסבוק למעשה פותח בפני המפרסמים רשת חברתית נוספת שבה ניתן לקדם.

כל היתרונות האלו, ועשרות נוספים, הם למעשה העוצמה האמיתית של קידום ממומן בפייסבוק.

פרסום באינסטגרם עם Rainbow360: יותר פניות, יותר מכירות

פרסום בפייסבוק ושיווק בפייסבוק בפרט הוא אחד מתחומי ההתמקצעות שלנו ב- Rainbow360. מומחי הקידום שלנו מתפעלים מדי יום מגוון קמפיינים, עוקבים אחריהם וחותרים לשיפור מתמיד ביחס בין תקציב לתוצאות (ייצור לידים, מכירות ישירות, ועוד). כחלק מהשירות אנו פותחים ללקוח עמוד פייסבוק עסקי, מייצרים עבורו תוכן, ובונים אסטרטגיית שיווק בפייסבוק שפונה לקהל היעד באופן שמעודד הנעה לפעולה בתמהיל של קמפיין מיתוג או קמפיין לידים, אנחנו משלבים את הקמפיינים עם רשת האינסטגרם

אם גם אתם רוצים לעבוד עם המומחים המובילים בארץ לקידום ממומן ופרסום בפייסבוק, לראות יותר פניות ומכירות בפחות כסף, צרו אתנו קשר עכשיו.

פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק

היתרונות של Rainbow360

למה כדאי לכם לבחור בנו?

שירות ויחס אישי

במשרדינו דוגלים ומאמינים ששירות הוא מעל הכל, אנחנו נונתים יחס אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך מהשלב הראשוני.

חשיבה יצירתית

אנחנו מאמינים שיצירתיות זה לא רק עיצוב, יצירתיות באה לידי ביטוי בכל המחלקות שלנו הכל משלב התכנון והאסטרטגיה, תכנות ועוד

תכנון ואסטרטגיה

במשרדינו מאמינים בעבודה מסודרת ומאורגנת ע"י תכנון יסודי בשלב הראשוני של כל פרויקט, התאמת הפתרונות עבור כל עסק

ניסיון של שנים

לצוות שלנו יש לנו מוניטין וניסיון של עשרות שנים בתחום הדיגיטלי שאותו אנחנו חיים ונושמים יום יום

משיגים תוצאות

גולת הכותרת של הפרסום הדיגיטלי הוא הקידום והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות וזאת ההתמחות שלנו

כדי להתחיל פרסום באינסטגרם עם המומחים של Rainbow360 השאירו פרטים