למה צריך דפי נחיתה מנצחים? עסקים רבים מבצעים קידום ממומן בגוגל, פייסבוק, ופלטפורמות פרסום אחרות. אם גם אתם מבצעים קידום ממומן און ליין, אתם בטח כבר יודעים שכל קליק עולה לכם כסף. ולכן חשוב מאוד שתשאלו – מה קורה אחרי שהגולש הקליק לכם על המודעה שעליה שילמתם? לאיזה עמוד הוא מופנה? והאם העמוד הזה יכול להפוך את הגולש שהתעניין במודעה ללקוח שסומך עליכם ורוצה פרטים נוספים על השירות?

כדי להפוך את הפרסום הממומן שלכם ליותר יעיל, אפקטיבי וחסכוני, אתם חייבים דף נחיתה ברמה גבוהה במיוחד – עמוד שיעניין את הלקוח, יגרה את סקרונותו, וירצה לשמוע מכם עוד. איך יוצרים דפי נחיתה כאלו לעסקים?

דפי נחיתה

דפי נחיתה לקידום ממומן בגוגל הם למעשה עמודים בתוך אתר קיים או חיצוניים אליו, אשר משמשים כפרסומות און-ליין. מטרתם (ברוב המקרים) היא לגרום לגולש להשאיר פרטים, להתקשר למפרסם, או לבצע פעולה אחרת שתאפשר לשמור על קשר ולהפוך את הגולש ללקוח.

אנו חיים בתקופה רוויה בפרסומים. ולכן כדי שדף נחיתה לעסק יוכל להגשים את מטרתו עליו להעביר מסר עוצמתי שגולש יכול להפנים במבט אחד שלוקח 3-2 שניות. בדפי נחיתה מנצחים, מסר זה מועבר בשני אמצעים עיקריים.

האמצעי הראשון הוא עיצוב מושך עין. עיצוב כזה כולל את המיתוג של העסק, תמונות שמדברות לקהל היעד, ועיבוד גרפי שיסקרן את הגולש ויגרום לו להשאר בעמוד הנחיתה. האמצעי השני שבה מועבר מסר עוצמתי בעמוד נחיתה הוא טקסט שיווקי ברמה גבוהה במיוחד. קופירייטר מקצועי יכול להעביר מהות של עסק או שירות במספר מילים בודדות – וזהו בדיוק האדם שאתם רוצים שיכתוב את דף הנחיתה לעסק שלכם.

לאלו מצטרף גם הפן הטכני של בניית דפי נחיתה לעסקים. מאחר שדפי נחיתה הם למעשה עמודים בתוך אתר, או אתרים בפני עצמם, חשוב שמתכנת מקצועי יקח את העיצוב והטקסט הגולמיים, ויאגד אותם לדף נחיתה שמותאם לקידום ממומן. דף נחיתה כזה חייב להראות טוב על מחשב וטלפון סלולרי, ולאפשר שליחה מאובטחת של פרטי הקשר של מתעניינים לעסק.

השילוב של עיצוב מנצח, תוכן שיווקי ממוקד ותכנות ברמה גבוהה מסוגל ליצור דפי נחיתה לקידום ממומן בגוגל שמייצרים עשרות לידים מדי יום, ומאפשרים כמות עצומה של מכירות.

כך הופכים קליקים להכנסות! צוות מקצועני השיווק הדיגיטלי של Rainbow360 כולל מעצבים וקופירייטרים בעלי שנים רבות של ניסיון. אלו עובדים יחד מדי שבוע כדי ליצור דפי נחיתה לעסקים מכל התחומים והסוגים. לאלו מצטרפים המתכנתים שלנו, שמתמחים בבניית עמודי נחיתה על בסיס כל פלטפורמות בניית האתרים המתקדמות ביותר.

שילוב היכולות האלו של עיצוב, טקסט ותכנות מבטיח דפי נחיתה לעסקים שהופכים את הקליקים מהמודעות להכנסות אמיתיות.

כתיבת תוכן לאתרים
דפי נחיתה

היתרונות של Rainbow360

למה כדאי לכם לבחור בנו?

שירות ויחס אישי

במשרדינו דוגלים ומאמינים ששירות הוא מעל הכל, אנחנו נונתים יחס אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך מהשלב הראשוני.

חשיבה יצירתית

אנחנו מאמינים שיצירתיות זה לא רק עיצוב, יצירתיות באה לידי ביטוי בכל המחלקות שלנו הכל משלב התכנון והאסטרטגיה, תכנות ועוד

תכנון ואסטרטגיה

במשרדינו מאמינים בעבודה מסודרת ומאורגנת ע"י תכנון יסודי בשלב הראשוני של כל פרויקט, התאמת הפתרונות עבור כל עסק

ניסיון של שנים

לצוות שלנו יש לנו מוניטין וניסיון של עשרות שנים בתחום הדיגיטלי שאותו אנחנו חיים ונושמים יום יום

משיגים תוצאות

גולת הכותרת של הפרסום הדיגיטלי הוא הקידום והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות וזאת ההתמחות שלנו

צריכים עמוד נחיתה לקידום ממומן? כדי להתקדם עם Rainbow360 השאירו פרטים