היום זה כבר ברור – אתר אינטרנט לעסק ואתר תדמית בפרט הוא אחד הדברים שחייבים כדי שעסק יצמח וישגשג. הרי הדבר הראשון שאדם עושה כאשר הוא מחפש שירות או בעל מקצוע כלשהו הוא לחפש בגוגל, ולהתרשם מאתרי התדמית של העסקים השונים, מההתמחויות המוצגות בו, מעדויות הלקוחות, ועוד. למעשה, גם אם מחפש השירות קיבל המלצה על בעל מקצוע מסוים, רוב הסיכויים שהוא יכנס לאתר של בעל המקצוע המומלץ, ויחליט אם לקחת אותו בהתאם לאתר התדמית שלו.

אז מה לעשות? איך אפשר לבנות אתר תדמית שיניע את הגולשים המתעניינים ליצור קשר…?

אתרים מאובטחים

אנחנו עובדים בפלטפורמת קוד פתוח ודואגים לספק אתרים בקוד נקי, אתרים עם מנגון SSL מאובטח, עם שכבות אבטחה רבות

אתרים בהתאמה אישית

אין אצלינו שבלונות או תבניות של אתרים, כל עסק וכל חברה שונה אחת מהשניה וכל אתר אינטרנט מתוכנן ונבנה מחדש בהתאמה אישית

אתרים מקודמים

כמשרד פרסום המתמחה בקידום תשתית העבודה שלנו ויסודות בניית אתרי האינטרנט הם בהתאמה לקידום מול מנוע החיפוש של גוגל

אתרים מודולריים

תשתית אתרי האינטרנט שלנו הם דינמיים ומודולריים, לכל אתר ניתן להוסיף רכיבים ותוספות שונות, ניתן להרחיב כל אתר לאתר חנות וסליקה

אתרים רספונסיבים

האתרים שלנו הם אתרים רספונסיבים שזה אומר שהאתרים מותאמים לגלישה ממכשירי סלולאר,טאלבט. האתר יודע להתאים את עצמו לגודל המסך

בניית אתר תדמית ברמה גבוהה שמסוגל לעורר עניין בקרב גולשים הוא פרויקט שמורכב משלושה גורמים עיקריים:

-1-
עיצוב מנצח

אתר תדמית חייב להיות מעוצב באופן שתואם את מהות העסק ויכניס את הגולש לעולם התוכן שלו. לדוגמה, אתר תדמית של חברה שמוציאה טיולי שטח במדבר יכול להיות מעוצב בצהוב וחום (צבעי המדבר והשטח), לכלול תמונות חווייתיות מטיולים, וכו'. עיצוב של אתר תדמית כזה מבהיר לגולשים מהו תחום העיסוק של העסק, מציג אותו כסמכות בתחומו, ומעורר סקרנות בקרב מתעניינים.

-2-
טקסט שיווקי

תוכן באתר תדמית חייב להציג באופן ברור וקל להבנה את תחום העיסוק של העסק, קורותיו, מהות שירותים או מוצרים, ועוד. בנוסף לכך, תוכן לאתרי תדמית יכול להשפיע במידה משמעותית על קידום האתר בגוגל, כלומר על המקום שבו הוא מופיע בעמוד החיפוש (SEO). כתיבת תוכן לאתר ברמה גבוהה הופכת אותו לכלי שיווקי שמייצר הפניות איכותיות מדי שבוע.

-3-
תכנות האתר

תכנות האתר הוא החלק בתהליך שמאחד בין הטקסט לעיצוב והופך אותם לאתר תדמית חי. אנו עובדים עם פלטפורמת בניית האתרים המובילה ביותר בעולם, בעזרתה ניתן לבנות אתר תדמית מאובטח, מוגן ומגובה. שמסוגל לשמש כמרכז התעבורה של העסק, תשתית האתר מאפשרת מעבר לא מורכב לאתר מתקדם יותר הכולל מערכת סליקה ומוצרים – אתר חנות אינטרנטי

ביצוע מוצלח של עיצוב האתר, כתיבת התוכן והתכנות הם הבטחה לאתר תדמית ברמה גבוהה, שיניע גולשים מתעניינים להשאיר פרטים כדי ללמוד עוד על העסק.

תהליך ייחודי של איפיון - עיצוב - פיתוח

Rainbow360 היא חברת פרסום דיגיטלי שמתמחה בבניית אתרי תדמית על בסיס מערכת קוד פתוח המובילה ביותר בעולם. צוות המומחים שלנו מתחיל את תהליך בניית אתר התדמית בפגישת הכרות והבנת העסק, קהל היעד, והמטרות שהאתר אמור להגשים. מידע זה ישמש כבסיס לאפיון מדויק של אתר התדמית הנדרש ללקוח.

בשלב הבא של תהליך בניית אתר התדמית לעסק של הלקוח, מנהל הפרויקט שלנו יעביר את האפיון לשאר הצוותים המעורבים בבניה: צוות העיצוב יצור את נראות האתר בהתאם לקו המנחה שגובש יחד עם הלקוח ותואם את צרכי העסק; צוות התוכן יתחיל בכתיבת תוכן לאתר ויספק תוכן מעניין ומניע לפעולה; צוות התכנות יתחיל בתהליך הפיתוח של האתר תהליך עבודה היברידי משולב עם העיצוב, תכנות ופיתוח במערכת קוד פתוח המומלצת והטובה ביותר לבניית אתרים (כולל תעודת SSL לאבטחה מוגברת). תשתית האתר הינה מודולרית ובמידת הצורך בעתיד יהיה ניתן לשלב באתר התדמית גם מערכות מתקדמות, כמו מערכת סליקה או מערכות לניטור ומדידה ועוד.

התוצאה הסופית היא אתר תדמית ברמה גבוהה במיוחד, עם עיצוב מקצועי, טקסטים מעניינים, פוטנציאל עצום לקידום בגוגל, ויכולת גבוהה להמיר גולשים מתעניינים ללקוחות. כמו כן חשוב לציין שעפ"י חוק יש עסקים שהאתרים שלהם חייבים בנגישות אתרים.

אתרי תדמית

היתרונות של Rainbow360

למה כדאי לכם לבחור בנו?

שירות ויחס אישי

במשרדינו דוגלים ומאמינים ששירות הוא מעל הכל, אנחנו נונתים יחס אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך מהשלב הראשוני.

חשיבה יצירתית

אנחנו מאמינים שיצירתיות זה לא רק עיצוב, יצירתיות באה לידי ביטוי בכל המחלקות שלנו הכל משלב התכנון והאסטרטגיה, תכנות ועוד

תכנון ואסטרטגיה

במשרדינו מאמינים בעבודה מסודרת ומאורגנת ע"י תכנון יסודי בשלב הראשוני של כל פרויקט, התאמת הפתרונות עבור כל עסק

ניסיון של שנים

לצוות שלנו יש לנו מוניטין וניסיון של עשרות שנים בתחום הדיגיטלי שאותו אנחנו חיים ונושמים יום יום

משיגים תוצאות

גולת הכותרת של הפרסום הדיגיטלי הוא הקידום והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות וזאת ההתמחות שלנו

הגיע הזמן שגם לעסק שלכם יהיה אתר תדמית ברמה גבוהה!
כדי להתקדם עם Rainbow360 השאירו פרטים או חייגו