נעים להכיר Rainbow360

נעים להכיר אנחנו Rainbow360 משרד פרסום דיגיטלי הנותן קשת של פתרונות בתחום הפרסום הדיגיטלי 360 מעלות ומכאן גם משמעות השם שלנו. למשרד ניסיון של שנים בתחום הדיגיטלי החל ממיתוג עסקי,בניית אתרים, קידום בגוגל,פיתוח אפליקציות וקידום ברשתות החברתיות. הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע מגוונים ומנוסים בכל מחלקה. המכנה המשותף לכל אנשי הצוות שלנו שכולם אוהבים ונהנים לעשות את מה שהם עושים מעל הכל.

הבידול שלנו לעומת משרדי פרסום אחרים, הוא שהצוות שעוטף כל לקוח יודע לתת מענה מקצועי במס' נישות שונות והתמחויות שלנו, המעצבים והמעצבות שלנו מנוסים גם בתחום במיתוג העסקי הכולל עיצוב לוגו ופתרונות דפוס לעסקים ועד לבניית אתרים מתקדמים, וכך פרויקט 360 שלנו מאופיין בליווי צמוד של אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר יודעים לתת מענה מקיף.

היסודות והערכים שלנו

משרדינו Rainbow360 שם לעצמו מספר יסודות וערכים שמובילים אותו. שקיפות ואמינות מול הלקוח – אנחנו מתחייבים לגלות אמינות ושקיפות מלאה מול הלקוח לאורך כל הדרך, משלב הצעת המחיר ולהמשך תהליך העבודה. אנחנו לא נשווק מוצר שלא נכון ללקוחות שלנו ונעשה את המקסימום להתאים ללקוחותינו את המוצרים שרלוונטיים אליהם. משרדינו Rainbow360 תמיד ישאף להוביל את לקוחותיו לפתרונות המקצועיים ביותר בכל תחומי מחלקות השירות – אנחנו לא מכירים ולא יודעים לתת מוצר שהוא מעולים ייחודים ובהתאמה אישית.

היתרונות של Rainbow360

למה כדאי לכם לבחור בנו?

שירות ויחס אישי

במשרדינו דוגלים ומאמינים ששירות הוא מעל הכל, אנחנו נונתים יחס אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך מהשלב הראשוני.

חשיבה יצירתית

אנחנו מאמינים שיצירתיות זה לא רק עיצוב, יצירתיות באה לידי ביטוי בכל המחלקות שלנו הכל משלב התכנון והאסטרטגיה, תכנות ועוד

תכנון ואסטרטגיה

במשרדינו מאמינים בעבודה מסודרת ומאורגנת ע"י תכנון יסודי בשלב הראשוני של כל פרויקט, התאמת הפתרונות עבור כל עסק

ניסיון של שנים

לצוות שלנו יש לנו מוניטין וניסיון של עשרות שנים בתחום הדיגיטלי שאותו אנחנו חיים ונושמים יום יום

משיגים תוצאות

גולת הכותרת של הפרסום הדיגיטלי הוא הקידום והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות וזאת ההתמחות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם